הברקה קריסטלית​

קריסטל היא אבן יקרה, הדבר הקרוב ביותר ליהלום, ואת הברק והמראה המיוחד שמציעה האבן הזאת, תוכלו להעניק גם לרצפת הבית שלכם. ייתכן שכבר קרה לכם שביקרתם במשרד יוקרתי או בבית מעוצב של חברים או בני משפחה, וגיליתם רצפת ראי שעל גביה משתקף כל החדר ומה שמסביב, וייתכן שלאורך שנים ניסיתם להשיג את התוצאה הזאת באמצעות משימות ניקוי יסודיות שביצעתם בעצמכם עם חומרי ניקוי יקרים שקניתם בסופר, אלא שהדרך היחידה בה תוכלו להשיג תוצאה כזאת היא באמצעות שירות מקצועי להברקה קריסטלית של הרצפה.

 

תהליך רב שלבי ומסודר

 

במסגרת שירות הברקה קריסטלית אנו מבצעים שורה של פעולות המיועדות בסופו של דבר להעניק מראה חדש ומבריק לרצפת הבית או המשרד שלכם. פעולות אלה כוללות פינוי של כל החפצים עד לרמת חשיפה של כל פינות החדרים, ניקוי יסודי של הרצפה באמצעות חומרים מיוחדים וכלי עבודה מקצועיים המיועדים להסיר שכבות לכלוך דביקות ושומניות שהתקבעו על הרצפה לאורך שנים, ובסופו של דבר יישום תהליך של פוליש והברקה באמצעות מכשור מיוחד.

 

הרצפה הכי מבריקה בשכונה

 

לאחר קבלת משטח נקי ומבריק, אנו מעניקים לרצפה טיפול מקצועי של ציפוי מבריק וקריסטלי שמעניק לה את הטאצ' הסופי שיהפוך את הרצפה שלכם לרצפה הכי מבריקה בשכונה כולה. את השירות של הברקה קריסטלית אנו מבצעים באמצעות צוות עובדים מקצועיים המתמחים בעולם הפוליש וההברקה, מצויידים בשלל חומרים מיוחדים של היצרנים והמותגים המקצועיים ביותר בעולם, ובמכשור וציוד מתאים להשגת התוצאות הטובות ביותר.

 

עבודה מקצועית עם ניסיון של שנים

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה לכם את רמת הניקיון הגבוהה ביותר לה אתם יכולים לצפות בניקיון הבית, המשרד או כל מבנה אחר. אנו משרתים מזה שנים ארוכות את כל מגזרי המשק, ומציעים שירותים חד פעמיים או מתגלגלים על פי הסכם ארוך טווח. לרשותנו צוות עובדים מקצועיים, ציוד מתקדם ומתודולוגיות מקצועיות שבנינו לאורך שנים של פעילות בתחום. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת כל המידע הדרוש לכם אודות השירות המבריק.