הברקת רצפות​

ייתכן שבכל פעם כשאתם מסיימים לשטוף את הרצפה בבית ביום שישי לקראת השבת, אתם בטוחים שכעת הבית נראה מבריק, אלא שלאחר הזמנת שירות מקצועי להברקת רצפות, אתם תגלו רמה אחרת וחדשה של הברקה, שאולי טרם הכרתם בבית שלכם. הרצפה שלכם הוא המשטח הגדול ביותר בבית, בעל שטח הפנים הגדול ביותר המשתרע על כל שטח הבית, והוא גם המשטח הנמוך ביותר בבית, מה שאומר שהוא סופג את כל סוגי הזיהומים בתוך הבית.

 

ניקיון יסודי ושכבת ברק חדשה

 

זיהומים אלה כוללים אבק, לחות, אדי שמן בישול, פיח, לכלוך שאתם מכניסים הביתה עם נעליכם וכדומה. לכלוך זה מצטבר לאורך השנים בשכבות דקיקות אבל מאוד עקשניות הפוגעות ברמת הברק של הרצפה. במסגרת שירות הברקת רצפות, אנו עושים שימוש בחומרי ניקיון ובאמצעים מקצועיים המיועדים להסיר את כל שכבות הלכלוך שהצטברו על הרצפה לאורך השנים, ולצפות את הרצפה בשכבת ווקס מבריקה שתהפוך את הרצפה בביתכם למבריקה ובוהקת כפי שעד היום לא חוויתם.

 

תוצאות שיפתיעו אתכם

 

את השירות המקצועי להברקת רצפות הבית או המשרד, אנו מבצעים באמצעות צוות עובדים מקצועיים ומיומנים שעברו הכשרות ייעודיות סביב השירות, ופועלים על סמך מתודולוגיות מקצועיות אותן פיתחנו לאורך שנים של פעילות בתחום, על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, תוצאות שיפתיעו אתכם ויגלו לכם סטנדרט חדש של ניקיון הבית. השילוב של שיטה, חומרים וכלים מקצועיים, יחד עם צוות עובדים מיומנים הוא השילוב האולטימטיבי שאנו מציעים בכל משימת ניקיון שאנו מבצעים.

 

מגוון רחב של שירותי ניקיון מקצועיים

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומנוסה המציע קשת רחבה של שירותי ניקיון לכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי. אנו מציעים שירותי ניקיון מתקדמים וייחודיים לרבות ליטוש רצפות ושיש, ניקיון באמצעות מים וקיטור בלחץ גבוה, ניקוי אבנים משתלבות ועוד שורה של שירותים מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם הניקיון. אם אתם רוצים ליהנות מרצפה מבריקה ברמה אחרת, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 וקבלו את כל המידע הדרוש לכם אודות השירות לפני שאתם מבצעים הזמנה.