הסרת גרפיטי​

הסרת גרפיטי

 

גרפיטי הוא סוג של אמנות, שיכול בהחלט לעורר בנו שמחה והתפעלות כאשר הוא מבוצע בצורה מסודרת ובמקומות או על גבי הפלטפורמות המיועדות לכך. יחד עם זאת, גרפיטי הוא תחום אמנותי שבתוכו מובנה הקונספט המרדני, מה שמוביל בעיקר בני נוער לנסות את כישורי הגרפיטי שלהם על מבני מגורים, מבנים עסקיים, אזורי תעשייה חשוכים וכדומה. אם התעוררתם בבוקר וגיליתם שקיר המבנה שלכם כוסה ביצירת גרפיטי, שירות הסרת גרפיטי הוא השירות שאתם צריכים.

 

הסרת שכבות צבע באמצעות לחץ מים

 

במסגרת שירות הסרת גרפיטי מבוצע ניקיון יסודי של שכבות הצבע מעל קירות המבנה, וזאת באמצעות מספר טכנולוגיות אפשריות, אותן יש להפעיל באופן מדורג על מנת להבטיח מינימום פגיעה בקירות המבנה. ברובם המכריע של המקרים, הסרת ציור הגרפיטי מתאפשרת באמצעות זרם חזק של מים המוטחים בלחץ רב אל עבר אזור הגרפיטי על הקיר. זרם המים חודר לנקבוביות הקטנות ביותר בקיר ומסיר מהן את שכבות הצבע. ס"מ אחרי ס"מ מוסר הציור כולו, והקיר חוזר לקדמותו.

 

ביצוע עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

במסגרת שירות הסרת גרפיטי ייתכנו מצבים בהם האזור שממנו נוקה הגרפיטי ייראה שונה מיתר חלקי הקיר לאחר סיום משימת הניקיון, וזאת בגלל הניקוי היסודי שעבר אותו אזור. אנו בחברת עדי פוליש הדברה וניקיון מקפידים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, ובכלל זה לנקוט בזרם הניקוי המינימלי הנדרש, ועל פי הצורך לבצע ניקיון של משטח הקיר כולו, כמובן בהתאם להעדפותיכם כלקוחות החברה.

 

סל של שירותי ניקיון מתקדמים וייחודיים

 

השירות של הסרת ציורי גרפיטי הוא שירות מקצועי הדורש גם ידע מקצועי וגם אמצעים מקצועיים, וחשוב שיבוצע על ידי גורם מקצועי המתמחה באופן ספציפי בתחום זה. חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה וותיקה ומקצועית המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון ייחודיים לכל מגזרי המשק, ובתוך כך יודעת להתמודד עם אתגרי ניקיון יוצאי דופן, לרבות ניקיון קירות מציורי גרפיטי. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 ולקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות השירות.