חידוש מרצפות​

הרצפה שלכם עשויה שיש, אבן, בטון או קרמיקה, חומרים שהיינו מצפים שילוו אותנו לאורך עשורים שלמים, וזה אכן המצב, אלא שכאשר בוחנים את המרצפות שלכם לאורך שנים ארוכות, אפשר לזהות תהליך של שחיקה, דהייה ובלאי של המרצפות. בלאי זה נוצר בגלל חשיפה ארוכת טווח של המרצפות לחומרי ניקוי, שריטות, חריצים וסדקים שנוצרים במהלך הפעילות הרגילה בבית או במשרד, הצטברות של שכבות לכלוך ושומן עקשניות על המרצפות וכדומה. במסגרת שירות מקצועי לחידוש מרצפות, תוכלו להחזיר לרצפה את הברק בדיוק כפי שנראתה ביומה הראשון.

 

שורה של תהליכים מקצועיים

 

במסגרת התהליך של חידוש מרצפות, אנו מבצעים שורה של פעולות המותאמות למצב המרצפות והאופן בו ניתן לחדש אותן. חידוש זה יכול להסתכם בניקיון יסודי של הרצפה באמצעות חומרי ניקוי ייחודיים, פוליש של המרצפות והוספת שכבת הברקה, והוא יכול לכלול גם תהליך של ליטוש המרצפות, הסרת שכבת אבן עליונה וחשיפת שכבה רעננה וחדשה, ללא שריטות, ללא חריצים ובגוון המקורי והאמיתי של המרצפות.

 

יכולות מתקדמות וייחודיות

 

אנו בעדי פוליש הדברה וניקיון מציעים שירות מקיף וכולל של חידוש מרצפות מכל הסוגים, שירות המיועד להחזיר את המרצפות אל מצבן המקורי, אל הצבע המקורי, אל המרקם החלק והאחיד המקורי. אנו מבצעים את תהליך החידוש באמצעות מגוון כלי עבודה וחומרים מקצועיים העומדים לרשותנו, וכמובן על בסיס ידע מקצועי עשיר ורחב שרכשנו לאורך שנים של פעילות בתחום, וביצוע שורה ארוכה של משימות חידוש בבתים, משרדים, מפעלים, ארגונים ועוד.

 

רמה מקצועית גבוהה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון מציעה שורה של שירותים מקצועיים בתחום הניקיון, החידוש ושירותים ייחודיים לבית, למשרד ולכל סוגי המבנים. לרשותנו מגוון יכולות מתקדמות שאותן רכשנו לאורך שנים, וכן צוות עובדים מקצועיים, בוגרים ואחראיים, העוברים הכשרות ייעודיות סביב כל אחד מן השירותים המוצעים על ידינו. אם אתם רוצים לחדש את מרצפות הבית או המשרד, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 וקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים על מנת לקבל החלטה לפני ביצוע הזמנה.