ליטוש מדרגות​

מדרגות הוא מבנה שאותו ניתן לבנות ממגוון חומרי גלם לרבות פלדה, אבן גרניט טבעית, שיש, בטון וכדומה. בכל מה שנוגע למדרגות פנים בבתים פרטיים, מדרגות שיש הוא הפורמט השכיח והנפוץ ביותר, ובדרך כלל גם שיש ברמת ליטוש גבוהה עד לקבלת ברק בוהק. השיש היא אבן טבעית הנחצבת ישירות מן הטבע, ועוברת תהליכי עיבוד וסיתות, ולכן נהנית מרמת עמידות גבוהה מאוד, הן בבלאי שנובע מסיבות של זמן והן מבלאי שנגרם מחבטות, מכות, שריטות וכדומה.
 

חידוש ורענון הברק של מדרגות הבית

 

על אף ששריטות וחריצים בשיש המדרגות אינם מונעים את היכולת לנקות את השיש בצורה אפקטיבית, בסופו של דבר הצטברות של סימנים אלה פוגעת מאוד באסתטיקה הכללית של המדרגות, ולכן הפתרון האפשרי היחיד הוא ליטוש מדרגות בצורה מקצועית, ליטוש שיאפשר להסיר את השכבה העליונה של השיש, וחשיפת שכבה חדשה ורעננה אותה ניתן ללטש בצורה יסודית עד לקבלת ברק מלא ומחודש.

 

עבודה מדוייקת ומקצועית ברמה גבוהה

 

התהליך של ליטוש מדרגות מיועד כאמור להסיר את שכבת השיש הראשונית בלבד, ולעשות את זה בצורה מאוד מדוייקת שתאפשר ליטוש עדין של השכבה החדשה, וכן תשמור על יישור של המשטח כולו, ולכן כל התהליך חייב להתבצע בצורה מקצועית מאוד, ובאמצעות הציוד המקצועי המתאים, וזה בדיוק מה שאנו בחברת עדי פוליש הדברה וניקיון מציעים לכל לקוחותינו הפרטיים, העסקיים, המוסדיים והתעשייתיים במסגרת שירות זה.

 

ביצוע מקצועי במחיר תחרותי ואטרקטיבי

 

אם אתם רוצים ללטש את מדרגות הבית, המשרד או כל מבנה אחר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עדי פוליש הדברה וניקיון בטלפון 052-6850456 ואנו נספק לכם את כל התשובות לשאלותיכם סביב השירות, וכן נפיק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית לליטוש מדרגות מכל סוג ובכל מצב. אנו עושים שימוש בציוד מתקדם, חומרי עזר וצוות עובדים מקצועיים העוברים הכשרה ייעודית סביב כל סוגי השירותים המוצעים על ידינו, וכן מספקים התחייבות לרמת תוצאות מיטבית על פי סטנדרטים גבוהים שעל פיהם אנו עובדים מזה שנים ארוכות עם לקוחות מכל מגזרי המשק.