ליטוש מרצפות​

הרצפה בבית או במשרד כבר אינה מבריקה כפי שהייתה פעם? חריצים, סדקים ואולי אפילו גוונים דהויים ממלאים אותה? אם זה הוא המצב, ואם אתם רוצים להחזיר את המרצפות בבית או במשרד למראה ממנו נהניתם בימיהן הראשונים, שירות מקצועי לליטוש מרצפות יוכל להחזיר את המרצפות שלכם למצב האופטימלי, בדיוק כפי שהן נראו בתצוגה בחנות המרצפות ביומן הראשון. יחד עם זאת, את ביצוע המשימה אתם רוצים להטיל על איש מקצוע מיומן ומנוסה בלבד.

 

ליטוש עדין ומדוייק לקבלת משטח חלק ומבריק

 

התהליך של ליטוש מרצפות הוא תהליך מקצועי, עדין ומדוייק שמחייב עבודה מדורגת ושיטתית באמצעות כלי העבודה המתאימים והחומרים המקצועיים הנדרשים לביצוע המשימה העדינה, אך בראש ובראשונה באמצעות ידע מקצועי וידיים מנוסות ומיומנות. במסגרת תהליך הליטוש אנו מסירים את השכבה העליונה של האבן, וחושפים שכבה חדשה, נקייה ורעננה, ולכן ישנה חשיבות רבה שהליטוש יבוצע תוך שמירה על אחידות המראה והיישור על כל שטח הרצפה.

 

ביצוע מושלם על כל שטח הרצפה בבית או במשרד

 

במסגרת התהליך, כל ליטוש גס מדי בנקודה מסויימת, יכול ליצור נזק בלתי הפיך למרצפה, ובדיוק פה נכנסת הרמה המקצועית של מבצע הליטוש. אנו בעדי פוליש הדברה וניקיון מציעים שירות מקצועי של ליטוש מרצפות שיש מכל הסוגים ובכל מצב. לאורך שנים של פעילות בתחום, ביצענו עשרות ומאות רבות של משימות ליטוש רצפה, ויש בידינו את כל היכולות והידע המקצועי הנדרשים כדי להעניק לרצפה שלכם מראה חדש, רענן ומבריק ברמה שלא הכרתם.

 

עבודה מושלמת בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

אם אתם רוצים לחדש את המרצפות שלכם, להעניק להן חיים חדשים ורעננים, פנו עוד היום אל עדי פוליש הדברה וניקיון בטלפון 052-6850456, ואנו נספק לכם את כל המידע המקצועי ואת כל התשובות לשאלות המטרידות אתכם בנושא. לרשותנו צוות עובדים מקצועיים המתמחים בכל סל השירותים המוצע על ידי החברה, עובדים בוגרים, אחראיים ואיכפתיים העוברים הכשרות ייעודיות, וכן כל הציוד הנדרש, הידע המקצועי וטכניקות העבודה המתקדמות ביותר להשגת תוצאות מיטביות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.