ליטוש מרצפות​

חושפים שכבה חדשה ורעננה של רצפה

 

הקונספט המרכזי העומד מאחורי שירות ליטוש מרצפות הוא קונספט של הסרת שכבת האבן העליונה של המרצפות, וחשיפת שכבה חדשה ורעננה יותר, ללא סדקים, ללא שריטות וללא שכבות הלכלוך העיקשות שדבקו במרצפות הבית או המשרד. תהליך הליטוש הוא תהליך מקצועי המבוצע באמצעות מלטשת מיוחדת, ובאמצעות משטחי ליטוש ברמות גסות ועדינות שונות, כשהמטרה היא לקבל רצפה בעלת מראה אחיד הן בגוון והן ברמת היישור של המשטח, ובכל שטח הבית.  

 

עבודה מקצועית לתוצאה מושלמת

 

בהתאם לכך, ישנה חשיבות רבה מאוד שעבודת הליטוש תבוצע על ידי איש מקצוע הפועל על פי סטנדרטים גבוהים, על פי מתודולוגיות ברורות וטכניקות ייעודיות וכן באמצעות כל הציוד המקצועי הנדרש לקבלת התוצאות הטובות ביותר, וזה בדיוק מה שאנו בעדי פוליש הדברה וניקיון מציעים לכל לקוח ולקוח במשימת ליטוש מרצפות, בין שמדובר בדירה פרטית ובין שמדובר במשרד, בית מלון, מפעל, לובי של בניין או כל מבנה אחר.  

 

עבודה ברמת הביצוע הגבוהה ביותר

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים מזה שנים ארוכות, ולכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי. אנו אוחזים ביכולות מתקדמות אותן בנינו ורכשנו לאורך שנים של פעילות בתחום, צוות עובדים מקצועי ואחראי, ציוד מקצועי בחזית הטכנולוגיה וחומרים מקצועיים של היצרנים המובילים בעולם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 ולקבל את כל המידע הדרוש לכם סביב השירות בטרם ביצוע הזמנה.