ליטוש רצפה​

רצפה הוא מונח גג הכולל את כל סוגי המרצפות, לרבות מרצפות שיש בסיסי, שיש מבריק, קרמיקה, בטון מוחלק וכדומה. כל אחד מן המשטחים הללו הוא משטח קל לניקוי, ולמעשה ניתן לנקות כל סוג של משטח כזה גם אם הוא סובל מחריצים ושריטות הצוברים כמויות גדולות של לכלוך. יחד עם זאת, ישנם מצבים בהם הרצפה סובלת מכמות כזאת של שריטות וחריצים, עד כדי פגיעה באסתטיקה ויצירת מראה בלוי ושחוק, שאותו לא ניתן להסדיר בשום טכניקת ניקוי, אלא במסגרת תהליך של ליטוש רצפה.
 

עבודה מקצועית ואחראית

 

תהליך הליטוש מבוצע באמצעות מכשיר ליטוש ייעודי אותו מפעילים באחיזת יד רגילה, ואליו מחובר משטח ליטוש ייעודי, כשישנה אפשרות להחליף את משטחי הליטוש להשגת ליטוש ברמה גבוהה ומדוייקת יותר. תהליך הליטוש מאפשר חידוש ורענון מלא של מראה הרצפה, אך חייב להתבצע בצורה מקצועית, מדוייקת ואחראית על מנת למנוע מצבים של אובדן אחידות המראה או היישור של השטח. בסיום ביצוע הליטוש, הרצפה חוזרת למראה מבריק ורענן בדיוק כפי שהייתה ביום הראשונה בו הותקנה, ואף מעבר לכך.

 

ציוד טכנולוגי מתקדם

 

בחברת עדי פוליש הדברה וניקיון אנו מציעים שירות לליטוש רצפה ברמת ביצוע יוצאת דופן, המבוססת על שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם, ובידע מקצועי שאותו רכשנו לאורך שנים של פעילות בתחום זה הן עבור לקוחות במגזר הפרטי, והן עבור לקוחות במגזר העסקי, התעשייתי והמוסדי. במסגרת זו אנו מחוייבים לתוצאות הטובות ביותר, שניתן להשיג במסגרת תהליך הליטוש עד לרמה של ברק מחודש ומושלם לרצפת השיש או הבטון שלכם.

 

רמת שירות וחוויה מקצועית מושלמת

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומובילה בעולם הניקיון, ובמסגרת זו מציעה סט שלם של שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים וייחודיים נוספים. לאורך שנים של עבודה בתחום, רכשנו את כל היכולות הנדרשות על מנת להתמודד עם כל אתגר מקצועי אותו אנו פוגשים, תוך הבטחת חוויית שירות וחוויה מקצועית יוצאת דופן לכל לקוח ולקוח. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת כל המידע הדרוש לכם אודות השירות ושירותים נוספים המוצעים על ידינו.