ליטוש רצפות​

פתרון ייעודי שמשיג את המטרה

 

תהליך הליטוש אינו מיועד להשגת מטרות של ניקיון, שכן באמצעות כלי הניקוי המתאימים ניתן לנקות כל משטח, לרבות מרצפות מלאות בחריצים ושריטות, אלא שבשלב מסויים עשויות המרצפות להתאפיין במראה בלוי ושחוק ברמה שפוגעת באופן משמעותי באסתטיקה של הרצפה. במצב זה, אין שום פתרון של ניקיון שיכול להעלים את השריטות והחריצים, והפתרון הזמין והרלוונטי היחיד הוא ליטוש רצפות באמצעות ציוד מקצועי ועל ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום זה.

 

החזרת הברק לרצפת הבית בצורה מקצועית

 

תהליך ליטוש רצפות הוא תהליך מקצועי שכל טעות בו יכולה להוביל לנזק בלתי הפיך לרצפה, באופן שיחייב החלפת מרצפות, וייתכן שהחלפת הרצפה כולה. על כן, חשוב מאוד להטיל את המשימה על אנשי מקצוע המתמחים בתחום זה, ויודעים להציע את השירות באופן מפורש. חברת עדי פוליש הדברה וניקיון מציעה לכם שירות ליטוש לכל סוגי המרצפות, בביצוע של צוות עובדים מיומנים העוברים הכשרה ייעודית סביב השירות, ומצויידים במיטב הציוד להשגת תוצאות מיטביות.

 

מומחים בעולם הניקיון והשיפוץ

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים למגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. לרשותנו שלל מתודולוגיות ביצוע מקצועיות, וכן ידע מקצועי עשיר שנצבר לאורך שנים ארוכות של פעילות בתחום, וכן צוות עובדים מקצועיים אותם אנו בוחנים בקפידה ודואגים להכשירם בצורה יסודית סביב כל סוגי השירותים המסופקים על ידינו. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת כל המידע הדרוש לכם סביב השירות, ואנו נפיק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית.