ליטוש שיש​

שיש הוא משטח חזק ורובסטי המשמש אותנו הן לריצוף והן כמשטח עבודה בחדר המטבח. ניקיון שיש אפשרי באמצעות כמעט כל סוגי חומרי הניקוי, גם החזקים ביותר שביניהם, אך שיש יכול לסבול בהחלט מחבטות, מכות ושריטות עד לרמה כזאת שפני השיש נראים שחוקים ובלויים בצורה בולטת לעין. את הלכלוך מאותן שריטות ומאותם חריצים אפשר לנקות באמצעות מים בלחץ גבוה ובאמצעות קיטור בלחץ גבוה, אך את השריטות עצמן לא ניתן להעלים מבלי לבצע ליטוש שיש.

 

תהליך מקצועי ומדוייק מאוד

 

התהליך של ליטוש שיש הוא תהליך מקצועי המבוצע באמצעות מכשור מיוחד וייעודי בדיוק למשימה זו, ובאמצעות שורה של משטחי ליטוש ברמת שינון משתנה. תהליך הליטוש הוא תהליך שחייב להתבצע בצורה מאוד זהירה ומאוד מקצועית על מנת שלא לפגוע בשיש, ולשמור על רמת אחידות מלאה הן במראה והן ברמת היישור של המשטח. כל טעות קטנה, יכולה להוביל אחריה שורה של טעויות בניסיונות להחזיר את האחידות למשטח, ולכן כל הגישה לביצוע המשימה חייבת להיות סופר מקצועית.

 

אחריות מקצועית לכל עבודה

 

המשמעות מבחינתכם היא שאם אתם מחפשים חברה או איש מקצוע שיבצע עבורכם את המשימה לליטוש שיש במטבח או מרצפות שיש ברחבי הבית, אתם רוצים לוודא שמדובר באיש מקצוע אמין ומהימן, כזה שגם יודע להציע לכם אחריות מקצועית על עבודתו, וזה בדיוק מה שאתם מקבלים בהזמנת השירות מחברת עדי פוליש הדברה וניקיון. אנו מציעים את השירות מזה שנים ארוכות, ומבצעים משימות של ליטוש כל סוגי השיש בכל היקף, ללקוחות מכל מגזרי המשק.

 

סל שלם של שירותים מקצועיים ללקוחות מכל מגזרי המשק

 

בכל משימת ליטוש של משטחי שיש שאתם רוצים לבצע, התקשרו עוד היום אל עדי פוליש הדברה וניקיון במספר הטלפון 052-6850456 וקבלו את כל המידע הדרוש לכם בליווי הצעת מחיר אטרקטיבית, תחרותית, מפורטת ומחייבת. אנו מקפידים על מתן שירות מקצועי לכל לקוחותינו, ומקפידים על רמת ביצוע יוצאת דופן באמצעות צוות עובדים מקצועיים וציוד מקצועי וייעודי לכל משימה שאנו מבצעים, על כל האתגרים הנלווים אליה.