ניקוי אבן משתלבת​

ניקוי אבן משתלבת

 

אבנים משתלבות היא אחת משיטות הריצוף הפופולאריות והשכיחות ביותר לריצוף חוץ, הן בגינות פרטית, והן בשטחים ומתחמים ציבוריים. האבן המשתלבת מאפשרת מגוון רחב מאוד של עיצובים בתצורות אבן שונות, שילובי גוונים שונים וכדומה. כמו כל משטח, גם משטחים של אבנים משתלבות הם משטחים הצוברים לכלוך לאורך זמן רב, לכלוך השוקע בתוך הנקבוביות של המשטח המחוספס המאפיין את סוג האבנים הזה. ניקוי אבן משתלבת הוא תהליך מקצועי הדורש כלי עבודה מקצועיים וטכניקות ניקוי ייחודיות לקבלת תוצאה מיטבית מבלי לפגוע באבנים ובחיבורים ביניהן.

 

ניקוי יסודי עד רמת הנקבובית

 

תהליך הניקוי של אבנים משתלבות הוא תהליך המבוסס על אמצעים שמאפשרים חדירה לתוך הנקבוביות הזעירות של האבן, ולאו דווקא שימוש בחומרי ניקוי חזקים, שיכולים אמנם לרכך את שכבת הלכלוך העליונה, אך אינם באמת יכולים ליצור ניקיון יסודי מבלי לגרום לפגיעה מסויימת במרקם ובגוון של האבן. במסגרת שירות ניקוי אבן משתלבת מיושמים כלים לניקוי באמצעות לחץ מים גבוה וקיטור בלחץ גבוה, טכניקות המאפשרות חדירה לנקבוביות הזעירות ביותר של האבן.

 

ביצוע ניקיון בצורה זהירה ובטוחה

 

מאחר ואבנים משתלבות הם משטחים המבוססים על חיבורים בין עשרות ומאות אבנים, ומאחר ומדובר במשטחים בהם האסתטיקה מאוד חשובה, תהליך הניקוי צריך להתבצע בצורה זהירה שלא תפגע באבן ובמשטח כולו. בחברת עדי פוליש הדברה וניקיון אנו מציעים שירות לניקוי אבן משתלבת, שירות המסופק ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובאמצעות ציוד ייעודי במיוחד למשימה זו.

 

צוות עובדים מקצועיים עם הכשרה מתאימה

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון, לרבות שירותי ניקיון מתקדמים וייחודיים המוצעים לכל מגזרי המשק, המגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. אנו מקפידים על עבודה על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ודואגים להכשיר את צוות העובדים של החברה באופן רציף סביב כל מתודולוגיות הניקוי של כלל השירותים המוצעים על ידינו. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 052-6850456 לקבלת כל המידע הדרוש לכם סביב השירות, ולהתרשמות משלל היכולות שאנו מציעים בעולם הניקיון.