ניקוי אבנים משתלבות​

אבנים משתלבות היא שיטת ריצוף פופולארית מאוד בשטחי חוץ, שיטה המאפשרת יצירת דוגמאות עיצוב מגוונות בתצורות שונות ושילובי צבעים שונים. אחד האתגרים המרכזיים ביישום אבנים משתלבות הוא אתגר הניקוי, שכן מדובר באבנים בעלות מרקם מחוספס עם נקבוביות זעירות על כל שטח הפנים של האבן. מרקם זה מאפשר למגוון רחב של סוגי לכלוך להתחפר בתוך הנקבוביות הזעירות ולהתקבע בתוכן לאורך זמן. לאחר תקופה של התקשות הלכלוך במקומו, הוא הופך לקשה מאוד להסרה, מה שמחייב תהליך מקצועי של ניקוי אבנים משתלבות.

 

ביצוע מושלם בצורה בטוחה

 

שירות ניקוי אבנים משתלבות הוא שירות המבוצע באמצעות שורה של אמצעים המאפשרים את השגת המטרה של ניקוי יסודי של האבנים, על בסיס חדירה לכל נקבובית ונקבובית להסרת הלכלוך בצורה יסודית. תהליך זה מבוצע באמצעות חומרי ניקוי המיועדים לרכך את הלכלוך, וכן באמצעות מכשור מתאים המאפשר התזת מים בלחץ גבוה, לרבות זרם קיטור בלחץ גבוה, באופן שמאפשר כיסוי מושלם של כל שטח הפנים של האבנים. יחד עם זאת, תהליך הניקוי חייב להתבצע בצורה מקצועית על מנת למנוע נזק לאבנים עצמן, ובמיוחד לחיבור שביניהן.

 

מקצוענים בשירותי ניקוי ייחודיים

 

ניקוי מקצועי של אבנים משתלבות צריך להתבצע באמצעות מתודולוגיות מסודרות ומקצועיות המשלבות יישום של אמצעים מתקדמים לצד כללי עבודה קפדניים שימנעו נזק לאבנים עצמן ולחיבורים ביניהן. חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית המציעה את השירות מזה שנים רבות, ואוחזת ביכולות להעניק לאבנים המשתלבות שלכם את הטיפול המיטבי ובצורה בטוחה לחלוטין.

 

מנקים את כל משטחי האבן

 

אם אחרי שנים של הצטברות לכלוך עיקש, לשלשת של יונים, שכבות אבק, שומן ופיח באבנים המשתלבות בביתכם, אתם רוצים ליהנות ממשטח נקי יותר ואסתטי יותר, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 ולקבל את כל הפרטים הדרושים לכם אודות השירות המקצועי לניקוי אבנים משתלבות. חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה סל שלם של שירותי ניקיון מתקדמים באמצעות מכשור וחומרי ניקוי מקצועיים, וכן צוות עובדים בעלי ההכשרה הנדרשת.