ניקוי אחרי שריפה​

שריפה היא חוויה קשה מאוד, לא משנה היכן היא קורית ובאיזה סוג של מבנה, והניקוי הנדרש לאחר אירוע שריפה הוא תהליך מורכב ומקצועי הדורש שורה של מהלכים עוד לפני שהתחיל הניקוי בפועל. תהליך זה כרוך גם בדרך כלל, בעבודה בסביבה בעלת סיכונים נשימתיים וסיכונים לקריסה של מערכות ריהוט, ובמקרים קיצוניים גם של חלקי מבנה. בהתאם לכך, ולאור המצב הרגשי הקשה בו אתם עשויים להיות לאחר שריפה, כדאי ומומלץ למצוא גורם מקצועי המציע את השירות של ניקוי אחרי שריפה באופן מפורש.

 

החזרת המבנה למצבו טרם השריפה

 

חברת ניקיון מקצועית המגיעה לביצוע משימה של ניקוי אחרי שריפה, צריכה לבצע בחינה מקדימה של השטח, ולהגדיר את אמצעי הבטיחות שיש לנקוט בהם, וכן לבנות תכנית לפינוי כל שאריות השריפה, להוביל אותן ליעדים מורשים ולבצע ניקיון יסודי של המבנה עד למצב שבו כלל לא יהיה ניכר שבמקום התרחשה שריפה, משימה לא פשוטה הן בגלל הפיח המתפזר בכל פינה במבנה, והן בגלל הריח החריף הממלא את החלל ונדבק לכל המשטחים במבנה.

 

תהליך ניקיון רב שלבי

 

בחברת עדי פוליש הדברה וניקיון אנו מציעים שירות מקצועי לניקוי אחרי שריפה, שירות המבוסס על מתודולוגיות מסודרות ומובנות שאותן בנינו לאורך שנים של פעילות בעולם הניקיון, ואחרי עשרות משימות של ניקוי מבנים אחרי שריפה. את תהליך הניקיון אנו מבצעים במספר שלבים רצופים של פינוי שאריות השריפה, ניקוי ראשוני, ניקוי יסודי של כל המשטחים במבנה, כולל הכל, וביצוע פוליש לרצפה עד לקבלת מבנה נקי, מבריק וריחני.

 

חברה מקצועית בעולם הניקיון

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברת ניקיון מקצועית ומנוסה המציעה סל שלם של שירותי ניקיון מכל הסוגים ולכל מגזרי המשק, ובכלל זה שירותי ניקיון מתקדמים וייחודיים לרבות ניקוי מבנים לאחר שריפה. לרשותנו שורה של כלי עבודה וחומרי ניקוי מקצועיים, וכן צוות עובדים מקצועיים ומיומנים העוברים הכשרות סביב כל סוגי השירותים המוצעים על ידינו לרבות טיפול במבנים שרופים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת כל המידע הדרוש לכם אודות השירות.