ניקוי בלחץ מים​

במשימות ניקוי שונות, ישנם מצבים בהם כלי ניקוי בסיסיים וחומרי ניקוי, חזקים ככל שיהיו, אינם מספיקים על מנת לנקות את שכבות הלכלוך או הצבע מעל פני המשטח הנדרש. במקרים אלה, ניתן ליישם תהליך של ניקוי בלחץ מים, תהליך המיועד לחדור לנקבוביות הקטנות ביותר של המשטח, יהיה סוגו אשר יהיה, ולשחרר מהן את שכבות הלכלוך בצורה אפקטיבית. תהליך ניקוי זה מבוסס על עבודה נקודתית מאוד באמצעות זרם מים חזק וממוקד, ולכן דורש רמת מומחיות גבוהה כמו גם אמצעים מתאימים.

 

מכונות ייעודיות ליצירת לחץ מים גבוה

 

כאשר מדובר על תהליך ניקוי באמצעות לחץ מים, אתם עשויים לחשוב שמדובר בלחץ מים כפי שניתן לייצר באמצעות צינור המים של הגינה. מן הסתם, זו היא אכן דוגמא למצב בו אנו משתמשים בלחץ מים גבוה על מנת להשיג אפקטיביות ניקוי גבוהה יותר. יחד עם זאת, כאשר מדובר על שירות ייעודי לניקוי בלחץ מים, רמות הלחץ המיושמות הן גבוהות הרבה יותר מכל מה שניתן לייצר באמצעות צינור הגינה.

 

ביצוע מקצועי ברמה גבוהה

 

שירות ניקוי בלחץ מים הוא שירות המסופק על ידי חברת עדי פוליש הדברה וניקיון, ומיועד לסייע בניקוי כל סוגי המשטחים כדוגמת הסרת גרפיטי מקירות מבנה, הסרת לשלשת יונים מגגות או מרפסת, הסרת שכבות פיח שהצטברו על קירות המבנה, הסרת שכבות שומניות מהרצפה או מכל משטח אחר וכדומה. תהליך הניקוי מבוצע באמצעות מכשור ייעודי ובתוספת חומרי ניקוי מקצועיים המיועדים לרכך את שכבת הלכלוך הספציפית, ולסייע בתהליך הניקוי.  

 

שלל שירותי ניקוי מקצועיים

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון לבית, למשרד, למפעל או לארגונים. אנו מציעים שירותי ניקיון מתקדמים וייחודיים, באמצעות מכשור ייעודי ומקצועי, ובסיוע צוות עובדים מקצועיים העוברים הכשרות ייעודיות סביב השירותים הספציפיים המוצעים על ידי החברה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 על מנת לקבל את כל המידע הדרוש לכם לפני ביצוע ההזמנה, וקבלת ייעוץ מקצועי לגבי השירות המתאים לכם ביותר.