ניקוי בקיטור​

ניקוי באמצעות קיטור היא פרקטיקה מאוד אפקטיבית ומאוד נפוצה ביישומים שונים בהם יש צורך לנקות משטח בעל רגישויות לחומרים כימיים. ניקוי זה יכול להתאים למגוון רחב של משטחים בבית, במשרד, במפעל או בארגון, ובכלל זה לצורך ניקוי ספות ומזרנים, ניקוי של שטיחים, ניקוי של קווי ייצור במפעלי מזון ותרופות, ניקוי מטבחים וכדומה. אדי הקיטור המשתחררים לאוויר בטמפרטורת רתיחה, מאפשרים לרכך בצורה מאוד אפקטיבית את שכבות הלכלוך וכן לחטא את המשטח בצורה מאוד יעילה.

 

עבודה מסודרת ושיטתית

 

יחד עם זאת, התהליך של ניקוי בקיטור הוא תהליך שדורש עבודה מאוד מסודרת ושיטתית שמאפשרת להגיע לכל נקודה במשטח, עם אפשרות לזיהוי רמת הניקיון שהושגה גם מבלי שישנם חומרי ניקוי המאפשרים לעקוב בקלות אחר תהליך הניקוי והשטחים המטופלים על גבי המשטח. בהתאם לכך, כאשר אתם מזמינים את השירות, חשוב לוודא שאתם מזמינים אותו מגורם מקצועי המתמחה בתחום, ומציע את השירות באופן ספציפי ומפורש.

 

ניקיון וחיטוי יסודיים ומקיפים

 

חברת עדי פוליש רצפה וניקיון מציעה שירות ניקוי בקיטור למגוון רחב של אפליקציות ויישומים, ומציעה את השירות מזה שנים ארוכות לשורה של מפעלי מזון, לקוחות פרטיים ועסקיים ומוסדות שונים בכל רחבי הארץ. תהליך הניקוי מבוצע באמצעות מכונות ייחודיות המייצרות קיטור בלחץ גבוה ומאפשרות לחדור לנקבוביות הקטנות ביותר על גבי המשטח, להסרת כל סוגי הלכלוך, ובכלל זה גם לבצע תהליך חיטוי לסילוק נגעים וזיהומים מסוגים שונים כדוגמת תחב, עובש, פטרת, מושבות חיידקים, שכבות שומניות וכדומה.

 

שירות מקצועי על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות ניקוי ייחודי ומתקדם, חברת עדי פוליש הדברה וניקיון הוא המקום אליו אתם רוצים לפנות. אנו מציעים סל שלם של שירותי ניקוי מתקדמים וייחודיים, המבוצעים באמצעות מכשור ייעודי ומיוחד, חומרים מתאימים על פי הצורך ובמידת האפשר, וכן צוות עובדים מקצועיים העוברים הכשרות ייעודיות סביב השירות הספציפי, ובמקרה זה ניקוי בקיטור. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456, לקבלת כל המידע הדרוש לכם אודות השירות.