ניקוי גרפיטי

התעוררתם בבוקר וגיליתם שקיר המבנה בו אתם גרים, או קיר המבנה של העסק או המפעל כוסו במהלך הלילה ביצירת גרפיטי נאה, אך לחלוטין לא במקום? שירות ניקוי גרפיטי הוא שירות מקצועי המאפשר לכם להסיר כל יצירת גרפיטי מעל כל סוג של קיר או מבנה, עד להגעה למצב בו לא ניתן לזהות כלל שאי פעם צוייר על הקיר דבר מה. יחד עם זאת, שירות ניקיון של גרפיטי חייב להתבצע על ידי אנשי המקצוע המתאימים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

 

תהליך מקצועי של התזת מים בלחץ גבוה

 

תהליך הניקוי של גרפיטי מפני השטח של קיר הוא תהליך המבוצע באמצעות התזת מים בצורה ממוקדת ובלחץ גבוה, באופן שמאפשר למים לחדור לנקבוביות העמוקות ביותר של הקיר, ולהסיר מהן את שכבות הצבע היבשות עד להסרה מוחלטת של הצבע. כמובן שתהליך זה עשוי להוביל למצב בו אזור הניקוי נראה כעת שונה מיתר חלקי הקיר, וזאת בגלל הניקיון היסודי שעבר אזור זה בקיר, ביחס לחלקי הקיר האחרים.

 

מתחייבים לתוצאה המיטבית

 

בדיוק מהסיבה הזאת, חשוב מאוד שהתהליך של ניקוי גרפיטי יבוצע על ידי אנשי המקצוע המתאימים, שיודעים להשתמש בחומרים המתאימים, וליישם את טכנולוגיית לחץ המים בצורה מיטבית תוך שימוש במינימום לחץ שיאפשר את הסרת הגרפיטי. אנו בחברת עדי פוליש הדברה וניקיון מציעים שירות מקצועי להסרת כל ציורי הגרפיטי, מכל סוגי הקירות והמבנים, בכל גודל ובכל היקף, ומתחייבים לתוצאה מיטבית בתום המשימה.

 

שירותי ניקיון מקצועיים וייחודיים

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון מתקדמים וייחודיים, ובכלל זה גם שירות של ניקוי יצירות גרפיטי מקירות בכל גודל והיקף. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות ניקוי מתקדמות ובחומרים מקצועיים ממותגי הניקיון המקצועיים והמובילים בעולם. לרשותנו צוות עובדים מיומנים, העוברים הכשרה ייעודית סביב כל סוגי השירותים שמציעה החברה, ומתודרכים לבצע כל משימה על פי מתודולוגיות ניקוי ייחודיות שנבנו בחברה לאורך השנים. התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 052-6850456 וקבלו את כל המידע הדרוש לכם לפני הזמנת השירות.