ניקוי מזרונים​

מזרון הוא פריט שאנו משקיעים כסף רב ברכישתו, וזאת לאור חשיבותו לבריאות הגב והגוף כולו. המזרון משמש אותנו לאורך שנים ארוכות, ועל מנת להגן עליו, אנו פורשים עליו מצעים המיועדים מצד אחד להגן על המזרון מפני לכלוך, הצטברות אבק וכדומה, ומצד שני לספק לנו פלטפורמת שינה נוחה, נעימה ואסתטית. יחד עם זאת, לאורך חייו של מזרון טיפוסי, סופג המזרון שורה ארוכה של מזהמים החל מריחות גוף, דרך זיעה, אבק וערפיח מהרחוב, וכלה בכתמי שמן, הפרשות גוף לעיתים וכדומה.

 

ניקוי השכבות העמוקות של הספוג

 

לכלוך זה חודר אל המזרון ושוקע אל השכבות העמוקות שלו, ולכן גם אם אתם נוהגים לאוורר את המזרון ולנקות את המשטח החיצוני שלו, חשוב מדי פעם בפעם, לבצע ניקוי מזרונים מקצועי על ידי אנשי מקצוע המכירים את התחום. במסגרת תהליך הניקוי נעשה שימוש בכלי ניקוי וחומרי ניקוי ייחודיים המאפשרים חדירה אל השכבות העמוקות של הספוג, והצפת כל הלכלוך שהצטבר בהן לאורך השנים כלפי מעלה, כך שניתן יהיה להסיר אותו בקלות.

 

מחדשים את המזרון

 

אנו בחברה עדי פוליש הדברה וניקיון מציעים שירות ניקוי מזרונים מקצועי, במסגרתו אנו מבצעים את ניקוי המזרון בבית הלקוח באמצעות שורה של כלי עבודה מקצועיים וחומרי ניקוי ייעודיים למטרה זו. במקרים בהם המזרון דורש תהליך ניקיון יסודי יותר, אנו מציעים גם את האפשרות לקחת המזרון, לבצע את תהליך הניקוי הנדרש, והחזרתו לבית הלקוח. לאחר תהליך הניקוי, המזרון הופך להיות פריט נקי, ריחני ואפילו סטרילי, ממש כפי שהיה ביום שקניתם אותו.

 

שירותי ניקיון ברמת ביצוע יוצאת דופן

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון מציעה מגוון רחב של שירותי ניקוי לבית, למשרד, לעסק, למפעל ולכל מגזרי המשק. לרשותנו צוות עובדים מיומנים שעוברים הכשרות ייעודיות סביב סל השירותים של החברה, וכן מיישמים כלי עבודה וחומרי ניקוי מקצועיים בכל משימה ומשימת ניקוי שאנו מבצעים, לרבות ניקוי מזרונים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 על מנת לקבל את כל המידע הדרוש לכם לפני הזמנת השירות.