ניקוי מרצפות​

המשימה של ניקוי הרצפה בבית או במשרד היא לא משימה זרה לכם, וייתכן שאתם מבצעים אותה בכל שבוע, שבועיים או אפילו בכל יום או מספר ימים, אלא ששירות מקצועי לניקוי מרצפות הוא סיפור שונה לגמרי ממה שאתם מכירים במסגרת עבודות הניקיון הביתיות, שירות המיועד להעניק למרצפות שלכם חיים חדשים ורעננים כפי שלא הכרתם. תהליך הניקוי המקצועי מיועד להגיע לכל פינה ופינה ברחבי הבית או המשרד, ולבצע ניקיון של שכבות הלכלוך העיקשות שייתכן ואינכם מודעים להן כלל.

 

רצפה נקייה, ריחנית ומבריקה

 

בתים רבים סובלים מריחות רעים שאינם עוברים גם אחרי ניקוי יסודי של הספות, המיטות והשטיחים בבית. המקורות לריח רע זה יכולים להיות מגוונים, אך אחד המרכזיים שהם בהוא רצפה שצברה שכבות של פיח, לחות, אבק, אדי שמן בישול וכדומה לאורך שנים. במסגרת שירות ניקוי מרצפות מבוצע פינוי מלא של כל החפצים ממקומם הטבעי, ומתבצע ניקוי באמצעות חומרים מקצועיים וייחודיים, כלי עבודה מקצועיים וידיים מיומנות בכל פינה עד רמת הפינה הקטנה שמאחורי תנור הגז.

 

עבודה יסודית מא' ועד ת'

 

בהזמנת שירות ניקוי מרצפות אנו מגיעים אליכם עם צוות עובדים מקצועיים, בוגרים ואחראיים, המבצעים את פעולות הניקיון הנדרשות על פי מתודולוגיות ברורות ומובנות שגיבשנו לאורך שנים של פעילות בתחום. במסגרת זו אנו מכינים את הדירה או המשרד לקראת הניקיון, מנקים את כל משטח הרצפה, הפאנלים והקירות הנמוכים, ועושים זאת באמצעות חומרי ניקוי וכלי עבודה מקצועיים לרבות פוליש לרצפה, הברקת מרצפות, ועל פי הצורך גם ליטוש של מרצפות השיש.

 

עבודה מקצועית בסטנדרטים גבוהים

 

אם אתם רוצים להחזיר לרצפה שלכם את הברק והמראה הרענן, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם עדי פוליש הדברה וניקיון בטלפון 052-6850456, לקבל את כל התשובות לכל שאלותיכם, את כל המידע הדרוש לכם וכן הצעת מחיר תחרותית ואטרקטיבית לביצוע המשימה. לרשותנו צוות עובדים מקצועיים העוברים הכשרות ייעודיות סביב שורה של משימות ניקיון מקצועיות, ציוד מקצועי וניסיון ומוניטין שאותם בנינו לאורך שנים ארוכות של אספקת שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים לכל מגזרי המשק.