ניקוי ספות​

גם אם אתם חולי ניקיון, וגם אם אתם מקפידים לנקות את כל פריטי הריהוט בבית, הספות שלכם הם כנראה אחד מפריטי הריהוט המזוהמים ביותר, ולא בגלל שאתם לא מנקים אותן, אלא בגלל שהמבנה שלהן מאפשר לכם לנקות אך ורק את השכבות החיצוניות ביותר, ובאמצעים מוגבלים ביותר. מן הסתם, אם היה לכם ניסיון בעבר לנקות את הספה עם הרבה מים, אתם יודעים שמדובר במשימה שהתוצאה היחידה האפשרית שלה היא הרס מוחלט של הספה. ניקוי ספות הוא עניין מקצועי, ולכן צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע.

 

ישנם מקרים שבהם צריך ניקוי מקצועי

 

ישנם דגמי ספות כמובן, בהם ניתן להסיר את הריפוד ולכבס את ספוגי הספה ואת הריפודים במכונת הכביסה, ואם אתם עושים את זה בצורה אחראית ונכונה, זה בהחלט יכול להעניק לכם את הפתרון לו אתם זקוקים. יחד עם זאת, מרבית דגמי הספות אינם באמת מאפשרים חדירה לשכבות העמוקות ביותר של ספוגי הספה, ולעיתים אף לא להסיר את הריפוד, ובמקרים אלה הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להזמין שירות ניקוי ספות מקצועי.

 

התאמת תהליך הניקוי למאפייני הספה

 

עולם הספות הוא עולם רחב ומגוון מאוד, ולדגמי ספות שונים ישנם מאפיינים שונים של ספוגים ושכבות פולימריות, ריפודים שונים שעשויים מבדים שונים, ובעלי רגישויות שונות לחומרים שונים. חברת עדי פוליש הדברה וניקיון מתמחה בניקוי של כל סוגי הספות, ומבצעת את כל משימות הניקוי באמצעות אמצעים וחומרים ייעודיים, ותוך התאמה מלאה לסוגי החומרים הספציפיים בספה הספציפית.

 

שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

שירות ניקוי ספות הוא שירות אחד נוסף מתוך סל שירותי הניקיון המוצעים על ידי חברת עדי פוליש הדברה וניקיון, המתמחה במגוון רחב של שירותי ניקוי לכל מגזרי המשק. אנו מקפידים על ביצוע כל משימות הניקיון באמצעות צוות אנשי מקצוע שעברו הכשרה ייעודית סביב כל סוגי השירותים, וכן באמצעות חומרי ניקוי וכלי ניקוי מקצועיים מן השורה הראשונה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 על מנת לקבל את כל המידע אודות השירות.