ניקוי פיח​

ניקוי פיח

 

בעידן בו אנו חיים בקרבת תנועה של כלי רכב, ולעיתים גם בקרבה לאזורי תעשייה, הפיח הופך לאחד מגורמי הזיהום המרכזיים בכל משטח בתוך ומחוץ לבית. במרבית המקרים, שכבות הלכלוך הנוצרות על גבי משטחים מורכבות מתרכובת של אבק, לחות, אדי שמן, פיח וכדומה. כל אלה מתחברים יחד ויוצרים שכבת לכלוך קשיחה ועיקשת שקשה מאוד לנקות. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם הפיח הוא גורם הזיהום המרכזי, כפי שניתן לראות למשל על בתים הממוקמים בקירבת ציר תחבורה ראשי.

 

חדירה לנקבוביות האבן הזעירות

 

במקרים אלה, הפיח חודר לנקבוביות הקטנות במשטח הקיר מה שמקשה על ניקויו גם באמצעות זרם מים וחומרי ניקוי כימיים רבי עוצמה. בהתאם לכך, התהליך של ניקוי פיח צריך להתבצע באמצעות טכניקות המאפשרות חדירה אל תוך אותן נקבוביות זעירות, וניקוי התוכן שלהן בצורה אפקטיבית. תהליך זה יכול להתבצע בשילוב של זרם מים בלחץ גבוה, קיטור בלחץ גבוה וחומרי ניקוי המיועדים לרכך את שכבת הלכלוך והפיח.

 

שילוב מנצח של כלים ויכולות

 

שילוב של שלושת המרכיבים הללו בתהליך ניקוי פיח הוא שילוב שמאפשר לייצר ניקיון מושלם עד כדי החזרת האבן למצבה המקורי לגמרי. יחד עם זאת, התהליך צריך להתבצע בצורה מקצועית על בסיס ידע לגבי סוגי חומרי הניקוי הרלוונטיים, האופן בו יש ליישם את זרם המים בלחץ גבוה ואת הקיטור בשילוב המתאים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, וזה בדיוק מה שמוצע לכם על ידי עדי פוליש הדברה וניקיון.

 

ביצוע מקצועי ויסודי

 

אם הבית, המשרד או המפעל שלכם סובל משכבת פיח עבה הפוגעת באופן משמעותי באסתטיקה של קירות המבנה, ואם אתם רוצים לחדש ולרענן את מראה המבנה, התקשרו עוד היום אל עדי פוליש הדברה וניקיון בטלפון 052-6850456, וקבלו את כל המידע הדרוש לכם אודות החברה והשירות הספציפי של ניקוי פיח. אנו מציעים לכם סטנדרטים גבוהים מאוד של עבודה עם צוות עובדים מקצועיים העוברים הכשרות ייעודיות סביב כל סוגי השירותים המוצעים, וכן סט שלם של כלי עבודה וחומרי ניקוי מקצועיים לכל משימה ומשימה.