ניקוי רצפות​

ניקוי רצפות

 

הפעולה של ניקוי רצפות היא לא תורה מסיני, וכל אחד מאיתנו מבצע ניקוי כזה מדי שבוע שבועיים, וחלקנו אפילו מדי יום, אלא שכאשר מדובר על משרדים גדולים, קומות שלמות בבניינים ואפילו כאשר מדובר ניקיון יסודי של רצפת הבית עד רמת הפינה הקטנה מאחורי הארון, הדרך הטובה והנכונה ביותר לבצע את המשימה היא בסיוע אנשי מקצוע המתמחים בעולם הניקיון, מצויידים בכל כלי העבודה וחומרי הניקוי המקצועיים, ובמיוחד פועלים על פי מתודולוגיות ניקוי מסודרות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

 

ניקיון ברמה אחרת

 

במסגרת שירות מקצועי לניקוי רצפות, שלל הפעולות המבוצעות כוללות שורה של פעולות שאינן מבוצעות גם כאשר אתם מבצעים ניקיון יסודי של הבית לקראת חג הפסח. פעולות אלה כוללות כמובן את השלב החשוב של הזזת הרהיטים והגעה לכל פינה ברחבי הבית, ניקוי משטחי פאנלים וקירות, שפשוף אינטנסיבי של הרצפה בשילוב כלי עבודה מתאימים וחומרי ניקוי ייעודיים להסרת שכבות לכלוך עקשניות שאולי אינן נראות לעין, אך משפיעות על האסתטיקה הכוללת של הרצפה ועוד.

 

עבודה שיטתית ומסודרת לתוצאות הטובות ביותר

 

במסגרת שירות ניקוי רצפות, המוצע על ידי עדי פוליש הדברה וניקיון, תוכלו לשלב בתהליך הניקוי גם פוליש מקצועי לרצפה, שיאפשר לכם להחזיר את הברק לרצפת הבית. אנו מבצעים את עבודת הניקיון על סמך מתודולוגיות ניקיון מסודרות שאותן בנינו במשך שנים של עבודה מול כל מגזרי המשק, מתודולוגיות המאפשרות לנו להבטיח את רמת הניקיון הגבוהה ביותר בכל משימה ומשימה, ומאפשרות לנו להביא את רצפת הבית או המשרד לרמת ניקיון שטרם הכרתם.

 

שנים של ניסיון באות לידי ביטוי בכל משימת ניקיון

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומנוסה המציעה סל שלם של שירותי ניקיון מתקדמים וייחודיים לכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי. לאורך שנות פעילות החברה, צברנו יכולות מתקדמות ומקצועיות בעולם הניקיון, יכולות המאפשרות לנו להציע לכל לקוח שירות שהוא מעבר למצופה, ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם הניקיון. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת כל המידע הדרוש לכם אודות השירות לפני שאתם מבצעים הזמנה.