ניקיון בתים לאחר שיפוץ​

אחרי שיפוץ דירה, הדבר הראשון שאתם רוצים לראות הוא את הדירה החדשה שלכם, אחרי כל עבודת השיפוץ היסודית, אבל אתם רוצים לראות אותה במצב נקי, מבריק וריחני. אין שום סיבה שתיכנסו לדירה כשהיא עמוסה בערימות חול, עפר, שברי זכוכית ועץ, כתמי בטון וצבע ופסולת בניין מכל הסוגים, כשאתם מבינים שעוד רבה הדרך עד לקבלת הדירה מוכנה לקראתכם, וזה לאחר שהוצאתם סכום כסף לא קטן לטובת המשימה.

 

להיכנס לבית נקי, מבריק וריחני

 

כדי ליהנות מתוצאה מושלמת מייד בתום השיפוץ, תוכלו להזמין שירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ, שהוא שירות ניקיון לכל דבר, אך כזה המצריך ציוד מתאים, שימוש בכלים מקצועיים, חומרי ניקוי וטכניקות ניקוי המתאימות במיוחד לסוג הלכלוך והפסולת המאפיין דירות לאחר שיפוץ. הציוד הנדרש כולל אמצעים לפינוי שכבות האבק העבות, פינוי של ערימות פסולת מוצקה, גירוד והסרת כתמי בטון וצבע, וכמובן שורה של כלי ניקוי וחומרי ניקוי מקצועיים לביצוע ניקיון של כל סוגי המשטחים בדירה עד לרמת הפוליש וההברקה של הרצפה.

 

ביצוע העבודה בצורה מקצועית וזהירה

 

אחרי שאמרנו את זה, כאשר אתם מזמינים שירות לניקיון בתים לאחר שיפוץ, אתם רוצים להבטיח שאתם מזמינים אנשי מקצוע המכירים את הנושא, ויודעים להתאים את שיטות הניקוי למשימה ספציפית זו. דירה לאחר שיפוץ היא דירה חדשה למעשה, וחשוב לבצע את הניקיון בצורה יסודית וזהירה על מנת לא לגרום נזקים ולא ליצור כתמים ופגיעה פיזית בקירות ובאלמנטים העיצוביים השונים שבוצעו במסגרת העיצוב.

 

סל שלם של שירותי ניקיון מתקדמים

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון מציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון ייעודיים וייחודיים לרבות שירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ. אנו מבססים את פעילותינו על צוות עובדים מקצועיים העוברים הכשרות תדירות סביב שלל שירותי הניקיון המוצעים על ידי החברה, ציוד מקצועי וחומרי ניקוי מקצועיים, וכן מתודולוגיות ניקוי שפותחו בחברה לאורך שנים ארוכות של פעילות בתחום. כדי להזמין את השירות, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 052-6850456, ולקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות השירות.