ניקיון לאחר שיפוץ​

שיפוץ דירה הוא פרויקט לא קטן, שבמובנים רבים דומה מאוד לפרויקט של רכישת דירה. אחרי שנים של תכנונים והבנה שמשהו צריך להתבצע בדירה, שינוי של המבנה הפנימי ושדרוג של המראה והגימור, גייסתם את המשאבים הנדרשים ועשיתם את זה, אלא שכעת נותרת עם דירה משופצת אבל עמוסה בפסולת בניין, שברי זכוכית, עץ ופלסטיק, צינורות זרוקים, עפר ושכבות עבות של אבק, כתמי בטון וטיח על הרצפה, כתמי צבע בכל מקום ובאופן כללי, פשוט דירה שעל אף השיפוץ היסודי שלה, עדיין אינה מוכנה לקראתכם.

 

ניקוי של כל המשטחים בבית

 

ניקיון לאחר שיפוץ הוא שירות המיועד לבצע ניקיון יסודי של כל המשטחים בדירה, לרבות קירות, תקרה, רצפה, חלונות, דלתות, תריסים, חדרי שירותים ואמבטיה, משטחי עבודה ושיש וכל משטח אחר עד הפינה הקטנה ביותר בדירה. ניקיון זה מבוצע על ידי כלי ניקוי מקצועיים וחומרי ניקוי מקצועיים וכולל גם שירות פוליש מקצועי לרצפה לאחר הניקיון. כמו כן, במסגרת השירות ניתן לבצע גם הדברה של הדירה, חיטוי משטחים באמצעות קיטור וכדומה.

 

להיכנס לדירה משופצת

 

נקייה וריחנית המטרה שלכם בסופו של דבר היא להיכנס לדירה חדשה לחלוטין, דירה משופצת, שונה מזו שעזבתם בתחילת התהליך, אך גם כזאת שעבר ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון שיאפשר לכם לחוות את השינוי בעוצמה הגבוהה ביותר, להיכנס לדירה נקייה, מבריקה וריחנית. עדי פוליש הדברה וניקיון מציעה לכם שירות ניקיון מקצועי בביצוע של צוות עובדים מקצועיים המתמחים בביצוע שלל עבודות ניקיון למגזר הפרטי והעסקי, ברמה גבוהה ועם אחריות מלאה לדרישות ומטרות הלקוח.

 

מומחים בעולם הניקיון

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית ומובילה, המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון, הדברה וחידוש משטחים. אנו מציעים את שירותינו למגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי ומקפידים על סטנדרטים גבוהים של ביצוע בכל משימת ניקיון שאנו מבצעים, לרבות משימות של ניקיון לאחר שיפוץ, תהליך המבוסס על מתודולוגיות ניקוי מקצועיות שפותחו בחברה לאורך שנים של פעילות בתחום. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 052-6850456 לקבלת פרטים מלאים אודות השירות.