ניקיון פוליש​

מרגישים שאתם עסוקים בניקיון הבית, אבל איכשהו הבית עדיין לא נראה לכם נקי מספיק? זה קורה בעיקר בבתים עמוסים וצפופים, בתים שמבצעים ניקיון תחזוקה, אך שבהם אין הקפדה על ניקיון יסודי אחת לתקופה. אם זה הוא אכן המצב, אתם רוצים להזמין שירות ניקיון פוליש מקצועי במסגרתו יבוצע ניקיון יסודי של כל המשטחים בדירה עד לרמת הפינה שמאחורי תנור הגז, לרבות פוליש לרצפה ושירותי ניקיון נוספים בהתאם לצורך.

 

ביצוע אחראי ומקצועי עד רמת הפינה

 

התהליך של ניקיון פוליש הוא תהליך שחייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע ובאמצעות כלי עבודה וחומרי ניקוי מקצועיים אם אתם באמת רוצים לראות את השינוי הגדול שלו אתם מייחלים בכל הקשור לניקיון הבית שלכם. מעבר לחומרים ולכלים המקצועיים, הדבר החשוב ביותר בתהליך שכזה הוא מידת האחריות, הבגרות והמקצועיות שבה מבצעים העובדים את המלאכה, ומתעקשים להגיע לכל פינה נסתרת, להזיז את הרהיטים הכבדים ולהכניס את הסמרטוט לכל פינה ופינה בבית.

 

ניקיון מקצועי של כל הפריטים בדירה

 

בנוסף לכך, כלי עבודה מקצועיים וחומרי ניקוי מתאימים הם אלמנטים חשובים מאוד לניקוי מיטבי ובטוח של כל הפריטים בבית, ובכלל זה ספות, שטיחים, פריטי ריהוט, משטחי שיש, מיטות, משטחי חרסינה וקרמיקה, מרצפות, מעקות וכדומה. אצלנו בעדי פוליש הדברה וניקיון תוכלו ליהנות משירות ניקיון פוליש ברמה גבוהה ביותר, עם צוות עובדים מיומן שעובר הכשרות ייעודיות סביב מתודולוגיות ניקוי מפורטות ומסודרות, שמבטיחות עבודה שיטתית על ניקיון הבית שלכם.

 

שלל שירותי ניקיון בסטנדרטים מקצועיים

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית וותיקה המתמחה בעולם הניקיון, ומציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים נוספים ללקוחות מכל מגזרי המשק. אנו מקפידים על יישום שיטות עבודה מתקדמות בליווי כלי עבודה וחומרי ניקוי מקצועיים, וכן צוות עובדים מיומנים, בוגרים ואחראיים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת ייעוץ והדרכה לגבי השירות ושירותים אחרים המוצעים על ידינו, וכן לצורך קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית וכל המידע הדרוש לכם אודות השירות לפני הזמנתו.