פוליש במרכז​

אם אתם שוטפים את הרצפה בבית בכל שבוע, אבל אינכם מצליחים להשיג את מידת הברק והניקיון שאותה הייתם רוצים להשיג, השירות המתאים לכם ביותר הוא שירות של פוליש לרצפת הבית, שירות מקצועי המבוסס על טכניקות הברקה חדשניות, מכשור מקצועי מתאים ושורה של חומרים מקצועיים המיועדים להשיג את מידת הברק המקסימלית שניתן ליצור ברצפה הנתונה. שירות פוליש במרכז מאפשר גם ליצור ברק יש מאין, וזאת באמצעות מריחת חומר הברקה ייעודי על גבי כל שטח הרצפה.
 

מתחילים בהענקת ניקיון יסודי ומקיף לכל שטח הרצפה

 

במסגרת שירות פוליש במרכז, אנו מגיעים אליכם עם צוות עובדים מקצועיים וכל הציוד המקצועי הנדרש, מפנים את כל שטח הרצפה ומתחילים בביצוע ניקיון יסודי של כל שטח הרצפה עד רמת הפינה הבודדת. בשלב זה, אנו מתמקדים בהסרת שכבות לכלוך עיקשות שדבקו ברצפה לאורך שנים של פיח, אדי שמן בישול, לחות, אבק ולכלוך שהלכו והצטברו על פני הרצפה, על אף פעולות הניקיון השגרתיות בהן נקטתם לאורך השנים עם שטיפות שבועיות יסודיות.

 

תהליך הברקה מקצועי מא' ועד ת', ולכל סוגי הרצפה

 

בהמשך לכך, אנו מתחילים את פעולת הפוליש לרצפה באמצעות ציוד מקצועי וייעודי, ובאמצעות יישום חומרים המיועדים להסיר כל שארית שומן מהרצפה, ויצירת הברק המבוקש. תהליך זה עשוי לדרוש מספר סבבים של הברקה עד לקבלת הברק המושלם, ובמקרה הצורך אפשרות גם לציפוי הרצפה בשכבת ווקס מבריקה, לקבלת אקסטרה ברק.

 

שירותי ניקיון מתקדמים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק הניקיון

 

אם אתם מחפשים חברה מקצועית, מנוסה ובעלת מוניטין המציעה שירות מקצועי לפוליש במרכז הארץ, התקשרו עוד היום אל עדי פוליש הדברה וניקיון בטלפון 052-6850456 ואנו נספק לכם את התשובות על כל השאלות המעסיקות אתכם בנושא, ונספר לכם בדיוק כיצד נוכל להחזיר את החיים והברק לרצפה שלכם. לרשותנו צוות עובדים בוגרים ואחראיים, ציוד מקצועי מהשורה הראשונה, חומרי ניקוי וחומרים מקצועיים של היצרנים המובילים בעולם, וכמובן מתודולוגיות, טכניקות וסטנדרטים גבוהים שאותם גיבשנו לאורך שנים של פעילות בתחום זה.