פוליש וניקיון​

ניקיון זה א' ב' של חיים טובים, ואת זה כל אחד מאיתנו יודע, ולכן גם אנו פועלים לחיות בסביבה נקייה אותה אנו מנקים ושוטפים באופן יום יומי. אחת לשבוע אנחנו מעניקים לבית ניקיון מעט יותר יסודי, ואחת לשנה מבצעים ניקיון ברמת הפינה שמאחורי הגז, אלא שעל אף המאמץ שאנו משקיעים ברצפת הבית, לאורך שנים, הרצפה עלולה לצבור שכבות דקיקות של לכלוך המורכב מאבק, לחות, אדי שמן בישול, פיח ולכלוך שאנו מכניסים הבית באמצעות הנעליים.

 

תהליך מקצועי ושיטתי לניקיון מיטבי

 

במסגרת שירות פוליש וניקיון, אנו מבצעים ניקיון ברמה אחרת, רמה שלא ניתן ליישם אותה באמצעות חומרי הניקוי וכלי הניקוי הביתיים הרגילים. את רמת הניקיון הגבוהה אנו משיגים באמצעות תהליך ביצוע מובנה ושיטתי שאותו בנינו לאורך שנים של ניסיון ופעילות בשוק הניקיון הישראלי, תהליך המבוסס על פינוי כל החפצים ופריטי הריהוט, ביצוע ניקיון יסודי באמצעות חומרים חזקים ומיוחדים ובאמצעות כלי עבודה חשמליים ייעודיים, ולבסוף עבודת פוליש מקצועית.

 

עושים ריסט לניקיון הבית או המשרד

 

שירות פוליש וניקיון הוא השירות שאותו אתם רוצים להזמין כשהמטרה היא לעשות ריסט לכל הניקיון בבית. אחרי שנסיים את תהליך הניקיון, הבית שלכם יחזור למצב בו קיבלתם אותו כשהיה חדש, ואף מעבר לכך. במסגרת השירות אנו יכולים לשלב מגוון פעולות רלוונטיות לרבות ציפוי ווקס, ליטוש מרצפות וכל פעולה אחרת המיועדת להשיג את מידת הניקיון והברק הגבוהה ביותר לרצפת הבית.

 

מתמקדים בתוצאה ולא בתהליך

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון מציעה את שירות פוליש וניקיון לשורה ארוכה של לקוחות בכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי. אנו מספקים את השירות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על תשומת לב מיוחדת לתוצאה המתקבלת, ולא רק לתהליך המקצועי שאנו מבצעים. לרשותנו צוות עובדים בוגרים, אחראיים ומקצועיים, בעלי ההכשרה הנדרשת, וכל כל הציוד המקצועי הנדרש של היצרנים המובילים והגדולים בעולם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456, לקבלת כל המידע הדרוש לכם אודות השירות, וכן לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית והוגנת.