פוליש וקס​

שירות פוליש הוא שירות המיועד להעניק לרצפה מידה מקסימלית של ברק, בהתאם למידת הברק שניתן להפיק מסוג השיש שעליו מבוצעת העבודה. יחד עם זאת, לכל שיש יש את מידת הברק המקסימלית שהוא יכול להפיק, ואם מידת הברק הזאת לא מספיקה לכם, יש לכם את האפשרות להזמין שירות מקצועי של פוליש ווקס, שירות הכולל גם תהליך מקצועי של פוליש להברקת הרצפה, וגם ציפוי הרצפה בחומר ווקס המעניק לרצפה מידת אקסטרה של ברק.

 

החלום של רצפה מבריקה בבית

 

השאיפה לרצפה מבריקה היא שאיפה שקיימת אצל כולנו, ויחד עם זאת, במקרים רבים הרצפה המותקנת בביתנו היא רצפה שיכולת ההברקה הטבעית שלה היא מאוד מוגבלת. במקרים אלה, שירות פוליש רגיל, מקצועי ככל שיהיה, לא יוכל לייצר את מידת הברק שרובנו מדמיינים עליה כאשר אנו מזמינים את השירות. אנו בעדי פוליש הדברה וניקיון מציעים את כל הפתרונות הקיימים להשגת התוצאה שבה מעוניין הלקוח, ובכלל זה גם שירות פוליש ווקס מקצועי.

 

עבודה במספר סבבים לקבלת התוצאה המושלמת

 

במסגרת התהליך של פוליש ווקס, אנו מפנים את כל החפצים משטח הרצפה שעליו אנו עובדים, מבצעים ניקיון יסודי באמצעות חומרי ניקיון מקצועיים ומיוחדים, המיועדים להסיר את שכבות השומן והלכלוך שדבקו ברצפה, ולאחר מכן מתחילים בתהליך פוליש מקצועי שיכול להימשך מספר סבבים עד לקבלת רמת ההברקה המיטבית. לאחר סיום הפוליש, אנו מיישמים חומר הברקה ייחודי שבאמצעותו אנחנו למעשה מצפים את הרצפה ומעניקים לה רמה גבוהה של ברק.

 

מקצועיות, אמינות וגם מחירים אטרקטיביים

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים לכל סוגי הלקוחות במגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. במסגרת השירותים שאנו מספקים, אנו מקפידים להבטיח לא רק תהליך ביצוע שלם ומושלם, אלא גם תוצאה מושלמת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. את התוצאות הייחודיות אנו משיגים באמצעות צוות עובדים מקצועיים, בעלי ניסיון והכשרה ייעודית, חומרי ניקוי מקצועיים ומכשור מקצועי מתקדם וייעודי לכל משימה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית וכל מידע אחר שדרוש לכם על מנת לקבל החלטה.