פוליש לבית​

ייתכן שהבית שלכם מרוצף במרצפות שיש סטנדרטיות שאותן קיבלתם כברירת מחדל כאשר קניתם את הדירה, וייתכן שהשקעתם כסף רב לריצוף הבית עם מרצפות שיש או קרמיקה מעוצבות. לאורך השנים, אתם מגלים שמידת הברק של הרצפה הולכת ונעלמת, ששכבות דקיקות של לכלוך שאולי אינכם מודעים להן כלל, הולכות ומכסות את מרצפות, ומעניקות לרצפה גוון מעט דהוי, חסר ברק ואולי אפילו לא אסתטי. במקרה כזה, שירות מקצועי של פוליש לבית יכול להחזיר את הברק לרצפת הבית שלכם.

 

תהליך רב שלבי עד להשגת התוצאה המושלמת

 

במסגרת שירות פוליש לבית, אנו מבצעים תהליך רב שלבי של ניקיון יסודי של הרצפה, תהליך שבמסגרתו אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים ובכלי עבודה מקצועיים במטרה להסיר את כל שכבות הלכלוך העקשות מהרצפה, ולאפשר את תחילת תהליך ההברקה, שצריך להתבצע בצורה יסודית ומאוד מדוייקת על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. במסגרת תהליך הפוליש, ייתכן שנבצע מספר סבבים של הברקה עד שנקבל מידת ברק לשביעות רצוננו ורצונכם.

 

עבודה לשביעות רצון הלקוח

 

תהליך הפוליש הוא תהליך שרגיש מאוד לשומנים ושכבות לכלוך המצטברות על גבי שטח הרצפה, ומכאן גם הפערים בין רמת השירות והביצוע המסופקת על ידי חברות ניקיון שונות. אנו בעדי פוליש הדברה וניקיון, מחוייבים לא רק לתהליך עצמו, אלא גם ובעיקר לתוצאה הסופית, ובהתאם לכך עושים את כל הנדרש, בצורה שיטתית ומסודרת, על מנת לקבל את מידת הברק המקסימלית.

 

מקצועיות ומקצוענות בכל שירות

 

עדי פוליש הדברה וניקיון מציעה סט שלם של שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים לבית, למשרד, לארגון ולכל מבנה אחר, ובכלל זה גם שירות פוליש לבית עבור כל סוגי המרצפות. אנו מקפידים על עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, וזאת באמצעות צוות עובדים בוגרים ואחראיים, העוברים הכשרות ייעודיות סביב כל סוגי השירותים המסופקים על ידינו, ציוד מקצועי מתקדם וחומרי ניקוי מקצועיים מהיצרנים הגדולים והמובילים בעולם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת כל המידע הדרוש לכם אודות השירות לפני ביצוע ההזמנה, וכן לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית.