פוליש לרצפה​

מחזירים את הברק לרצפה

 

שירות פוליש לרצפה הוא שירות המיועד להחזיר את הברק לרצפה שלכם. במסגרת השירות מבוצע תהליך מקצועי באמצעות מכונת פוליש מקצועית וחומרי ניקוי ייעודיים, המיועד להסיר את שכבות הלכלוך העקשניות ביותר שדבקו לרצפה לאורך זמן. מכונת הפוליש היא מוכנה בעלת משטח סיבובי בעל סיבים, המסתובב במהירות רבה מאוד, ובשילוב עם חומרי ניקיון מרככים, מאפשר לנקות את שכבת הלכלוך העקשניות ביותר. כמו כן, במסגרת השירות משולב תהליך של ציפוי הרצפה בשכבת וקס מבריקה המגנה על הרצפה ומעניקה לה ברק.

 

שירות מקצועי ברמה גבוהה

 

שירות זה של פוליש לרצפה, חשוב שיבוצע על ידי אנשי המקצוע המתאימים, שיודעים בדיוק כיצד להתאים את חומרי הפוליש הנדרשים, וכיצד לבצע את העבודה עם המכונה בצורה אפקטיבית על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר. אנו בעדי פוליש הדברה וניקיון מציעים לכם את השירות בביצוע צוות עובדים מקצועיים ומכונת פוליש מתקדמת המסוגלת לכסות שטח גדול בתוך זמן קצר.

 

מומחים בעולם הניקיון

 

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 על מנת ללמוד על השירות המוצע על ידינו, ועל שירותי הניקיון הנוספים שאנו מציעים למגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. לרשותנו עומדים כל האמצעים הנדרשים לביצוע תהליך מקצועי של פוליש והברקה לרצפה, וכן מתודולוגיית ביצוע מסודרת לפינוי משטח הרצפה, והכנתו בצורה מיטבית לביצוע הפוליש, כמו גם החזרת הריהוט וסידורו מחדש לאחר סיום התהליך.