פוליש לשיש​

שיש הוא חומר הגלם המרכזי המשמש לייצור משטחי עבודה למטבח ולייצור מרצפות לבית, למשרד ולמבנים אחרים. אבן השיש היא אבן טבעית הנחצבת מהאדמה ועובדת תהליך מקצועי של ליטוש ועיבוד עד לקבלת משטחים חלקים, אסתטיים ומבריקים. הבחירה שלכם בריצוף שיש או בשיש למטבח מצביעה גם על חשיבות האסתטיקה בעיניכם, וחלק מרכזי באסתטיקה של השיש הוא מידת הברק שלו, ברק שאותו תוכלו להחזיר לרצפת השיש באמצעות שירות מקצועי של פוליש לשיש.

 

עבודה מקצועית על ידי אנשי מקצוע

 

במסגרת תהליך השירות של פוליש לשיש אנו מיישמים מספר חומרי ניקוי מקצועיים וייחודיים המיועדים לאכל את שכבות הלכלוך הדביקות והעיקשות שאולי אינן נראות לעין כשכבות לכלוך, אך לבטח משפיעות על מידת הברק והגוון הכללי של השיש. בהמשך לכך, אנו מבצעים את עבודת הפוליש באמצעות מכשור ייעודי ומתקדם המיועד להשיג משטח חלק ואחיד לכל שטח הרצפה, ועל פי הצורך גם מצפים את השיש בחומר ציפוי מבריק המעניק לרצפה מידת אקסטרה של ברק וחן.

 

עבודה רב שלבית עד לקבלת תוצאה מושלמת

 

את משימת הפוליש לשיש יש לבצע בצורה מקצועית והדרגתית עד לקבלת התוצאה הנדרשת, משימה שמתחילה בפינוי כל שטח הרצפה ותחילת עבודה, ויכולה להסתיים לאחר מספר סבבים של הברקה עד לקבלת הברק המושלם. אני בחברת עדי פוליש הדברה וניקיון מקפידים על תוצאות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובהתאם לכך מבצעים כמה סבבים שנדרש עד לקבלת רמת הברק הנדרשת, ועל פי הצורך מיישמים גם שכבת ציפוי מבריקה.

 

תוצאה מובטחת בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה מקצועית המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים לבית, למשרד, למפעל, לארגון ולכל סוגי המבנים. לרשותנו צוות עובדים מקצועיים הפועלים על פי סטנדרטים גבוהים שהוגדרו וגובשו בחברה לאורך שנים של פעילות בתחום.נשמח להמליץ על חברת כחברה מקצועית בעלת ניסיון מעל ל 20 שנה.  אנו מתחייבים לכל לקוח ולקוח על תוצאה מיטבית בכל שירות שאנו מבצעים, ועושים שימוש בכל הציוד המקצועי והחומרים המקצועיים הנדרשים להשגת המטרה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת כל המידע הדרוש לכם אודות השירות, ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית.