פוליש קריסטל​

אם יש אסוציאציה אחת בולטת שעולה אצל מרביתנו כאשר אנו שומעים את המילה קריסטל, הרי שזאת המילה ברק. קריסטל היא אבן מבריקה ואסתטית, הדבר הכי קרוב ליהלום אמיתי, ובהתאם לכך שירות מקצועי של פוליש קריסטל הוא שירות המיועד להעניק לרצפה שלכם את רמת הברק הגבוהה ביותר שלה ניתן לצפות, וזאת באמצעות שורה של פעולות ותהליכי פוליש, הברקה וציפוי באמצעות חומר ווקס. מידת הברק המתקבלת לאחר ביצוע התהליך היא אותה מידת ברק שאותה אפשר לפגוש במשרדי יוקרה ומלונות יוקרה, רק ממש בבית שלכם.
 

עבודה מקצועית על כל מרכיביה

 

את השירות של פוליש קריסטל אנו מספקים למגוון רחב של לקוחות במגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי, ומקפידים על רמת ביצוע יוצאת דופן באמצעות צוות עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום שירות ספציפי זה, שורה של חומרי ניקוי מקצועיים של המותגים והיצרנים המובילים בעולם, וכן מכשור פוליש מקצועי המאפשר לנו לכסות שטח כמה שיותר גדול בזמן כמה שיותר קטן, מה שמאפשר לנו לבצע מספר סבבים עד לקבלת הברק המושלם.

 

תהליך שיטתי ומובנה לקבלת תוצאה מיטבית

 

במסגרת השירות, אנו מתחילים בתהליך ניקיון יסודי של רצפת הבית או המשרד, וזאת כמובן לאחר שפינינו את כל החפצים ופריטי הריהוט מהשטח עליו אנו מתכוונים לעבוד. ניקיון זה כולל שימוש בחומרי ניקוי ייחודיים, המיועדים להסיר שכבות לכלוך דביקות ועיקשות שהצטברו על הרצפה לאורך השנים. בהמשך לכך אנו מבצעים פוליש מקצועי על כל שטח הרצפה, ולבסוף שלב הציפוי בחומרים איכותיים ועמידים במיוחד.

 

מקפידים על התוצאה הטובה ביותר

 

עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה המציעה מזה שנים ארוכות שורה של שירותי ניקיון ושירותים מתקדמים לכל מגזרי המשק. לאורך השנים בנינו מוניטין של חברה המקפידה על קלה כבחמורה, עם תשומת לב מיוחדת לתוצאה המתקבלת, ולא רק לתהליך המקצועי. אנו נעזרים בצוות עובדים בוגרים, אחראיים ומיומנים, העוברים את ההכשרות הנדרשות, ובכל הציוד המקצועי הנדרש לעמידה בסטנדרטים הגבוהים שאנו מכתיבים לעצמנו. אם אתם רוצים ליהנות מפוליש קריסטל בבית או במשרד, צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 וקבלו את כל המידע הדרוש לכם אודות השירות.