פוליש קריסטל​

פוליש פוליש פוליש ..... מה זה בכלל פוליש ומי צריך לעשות פוליש?כולנו בונים קונים או משכירים בית , וחיים בו את החיים , השאלה איך אנחנו מרגישים שאנחנו נכנסים לבית שלנו היא שאלה של איך הבית שלנו נראה .... האם הוא נקי ? האם הוא מואר? האם יש בו ריח טוב? 
ואיך הרצפה שלנו נראית ?
מחקרים הראו שאנשים שחיים בבית נקי מואר ומבריק יותר הם הרבה יותר רגועים ובריאים .
שיש לכם בית עם רצפת שיש או טרצו ( מה שנקרא בלטות) יש לכם אפשרות להאיר את הבית ולתת  לו מראה נקי יותר ונעים בהחלט!
מה עושים כדי לקבל בית נקי מואר ומבריק?
עושים קריסטל שני שלבים :
בתהליך הניקיון ויישום תהליך קריסטלי אנחנו קודם כל מנקים את הרצפה מכל שארית של ליכלוך , כמו: שומנים, בדרך כלל באזור המטבח, שאריות של צביעה, אבק חול דבקים ועוד.
אחרי שסיימנו להכין את הרצפה והכול מושלם אנחנו מתחילים לבצע תהליך של ביסוס השלב הראשון בתהליך ההברקה.
תהליך חשוב מאוד בפעולת ישום החומר לטווח הרחוק, צבע החומר ורוד, והוא מעמיק את משטח הרצפה במיקור מילימטר, כחלק מהתהליך החומר שנקרא x1 מסיר כתמים שנוצרו ברצפה עד גבול מסוים, חשוב מאוד לא לדלג על השלב הזה.
בשלב השני אנחנו ממשיכים באותה דרך גם ליישם את החומר השני בתהליך ישום הקריסטל , החומר נקרא x2 והצבע שלו כחול, מטרת החומר להבריק את הרצפה ולהעמיק את האור שפוגע ברצפה, מה שיצור לנו אפקט של "מראה רטוב", אחרי שסיימנו את תהליך הקריסטלי על שני שלביו אפשר להוסיף שלבים נוספים לשיפור התחזוקה והברק.
חשוב לשטוף אך ורק עם חומרי שטיפה משמרים על מנת להגן על הקריסטל ולשמור על הרצפה נקייה מוארת ומבריקה.
חומרי שטיפה לשימור מומלצים הם אמולסיו או cl22.
לחומרים שמשתמשים לקריסטל קוראים בשם המקצועי x1   ו  x2   כל מה שהוא מעבר לחומרים האלו הוא תוספת אקסטרה שיכולה רק לשפר את מראה הרצוף ולהעמיק את תחושת הניקיון וההנאה בבית .
בית נקי מואר ומבריק = בריאות ואריכות ימים.

אז לאיכות חיים חייגו 0526850456
עדי פוליש הדברה וניקיון.​