קיטור מים​

קיטור הוא זרם של אדי מים בטמפרטורת רתיחה, המשתחררים אל האוויר בצורה קבועה ובזרם בעל כיוון ועוצמה. היכולת להביא את אדי המים למצב בו הם משתחררים בעוצמה ובכיוון מוגדר, מאפשרת לייצר את אחד מאמצעי הניקיון האפקטיביים ביותר, במיוחד כאשר מדובר על ניקיון של משטחים רגישים בהם ישנו חשש לשימוש בחומרי ניקוי כימיים, שיכולים לגרום נזק למשטח, או להשאיר שאריות כימיות שיפגעו בשימוש במשטח לאחר מכן, למשל בקווי ייצור של מפעלי מזון.

 

מכשור מקצועי למשימות כבדות

 

את הניקיון באמצעות קיטור מים יש לבצע באמצעות המכשור המתאים, וייתכן שאתם מכירים מכשור ביתי המציע את היכולת הזאת. המדובר בדרך כלל במעין קומקום חשמלי עם פתח יציאה צר מאוד המאפשר הרתחה של המים ושחרור זרם של קיטור לפיזור על גבי משטח מסויים. מכשור זה יכול להיות יעיל במקרים מסויימים וליישומים מגוונים בבית או במשרד, אך מציע רמת יעילות נמוכה משמעותית מזו המוצעת על ידי מכשור מקצועי המאפשר שחרור של קיטור בלחץ גבוה וממוקד מאוד.

 

התמודדות עם כל אתגרי הניקוי

 

ניקוי באמצעות קיטור מים הוא ניקוי שחייב להתבצע באמצעות המכשור המתאים ובאמצעות אנשי המקצוע המתאימים, ואת זה בדיוק תוכלו להשיג אצלנו בעדי פוליש הדברה וניקיון. אנו עושים שימוש במכונות מתקדמות המאפשרות יצירת קיטור מים בעוצמה גבוהה, ולאורך זמן על מנת לאפשר ניקוי של משטחים בכל היקף ובכל גודל. שירות זה מסופק על ידינו למפעלי מזון ותרופות, לקוחות פרטיים, מטבחים ומזנונים ועוד.

 

רמה מקצועית גבוהה לכל משימת ניקוי

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון מציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון מתקדמים וייחודיים, ואוחזת בכל היכולות הנדרשות להתמודדות עם כל אתגר ניקיון במגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. אנו מספקים את שירותינו בסטנדרטים הגבוהים ביותר באמצעות צוות עובדים מקצועיים ומיומנים, וכל אמצעי הניקוי הנדרשים לביצוע המשימה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456, להעלות את כל השאלות המטרידות אתכם סביב השירות הנדרש, ולקבל את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה לפני הזמנת השירות.