שטיפה בלחץ מים גבוה​

לחץ מים הוא ביטוי מעולם התעשייה והתשתיות, אך יכול בהחלט להפוך לכלי חשוב ואפקטיבי כאשר מדובר על שטיפה וניקוי של משטחים מכל סוג שהוא. בחיי היום יום שלכם, אתם עוסקים בניקיון פשוט ואינטואיטיבי של פריטי ריהוט, רצפת הבית וכדומה, אך ישנם מצבים בהם יש לבצע שטיפה של לכלוך עקשן וקשיח שאינו ניתן להסרה בטכניקות הרגילות ובאמצעות כלי הניקוי הרגילים, ובדיוק עבור מקרים אלה תוכלו להזמין שירות של שטיפה בלחץ מים גבוה.

 

מכונת שטיפה ייעודית

 

שירות זה מבוצע באמצעות מכונת שטיפה מיוחדת הקולטת מים מנקודת מים רגילה, ובאמצעות משאבה פנימית מגבירה את לחץ המים לרמה גבוהה מאוד, ואז משחררת את המים דרך פתח המוצא של הצינור. לחץ המים הגבוה שבו יוצאים המים, מאפשר חדירה של המים בעוצמה רבה אל תוך הנקבוביות הקטנות ביותר של המשטח, באופן שמאפשר להסיר לכלוך מכל סוג לרבות צבע, לשלשת יונים, כתמי שמן, שכבות לכלוך שהצטברו והתקשו במקומן לאורך שנים וכדומה.

 

רמה מקצועית גבוהה

 

שירות שטיפה בלחץ מים גבוה דורש את המכונה המתאימה, והוא דורש גם את הידע המקצועי הנדרש על מנת שניתן יהיה להגיע לתוצאה הטובה ביותר קרי, ניקוי יסודי של המשטח מכל שאריות הלכלוך שאותן היה צורך לנקות מלכתחילה, וכן שמירה על המראה והמרקם של המשטח עצמו, מבלי לגרום לנזק למשטח. חברת עדי פוליש הדברה וניקיון מתמחה בכל סוגי שירותי הניקיון הייחודיים, ובכלל זה מציעה לכם שירות שטיפה באמצעות לחץ מים גבוה על מנת להיפטר מכל סוגי הלכלוך והכתמים.

 

שירותי ניקיון מתקדמים

 

שירות שטיפה בלחץ מים גבוה הוא שירות אחד נוסף מתוך סל שלם של שירותי ניקיון המוצעים על ידי חברת עדי פוליש הדברה וניקיון. אנו מתמחים בניקוי כל סוגי המשטחים ואוחזים ביכולות מתקדמות להתמודדות עם כל אתגר ניקוי במגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. לרשותנו צוות עובדים מיומנים העוברים הכשרה ייעודית, וכן סט שלם של כלים וחומרי ניקוי מקצועיים מן השורה הראשונה. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת מידע נוסף אודות השירות.