שטיפה בלחץ מים​

שטיפה הוא מונח, שבכל הקשור לניקיונות הבית, מתקשר אצלנו בעיקר לתחום של שטיפת הרצפה. שטיפה זו מבוצעת באמצעות שפיכת מים ויישום מידה מסויימת של שפשוף באמצעות הסמרטוט להסרת הכתמים מן המרצפות. יחד עם זאת, ישנן משימות שטיפה שבהן שכבות הלכלוך שיש להוציא, מקובעות על גבי המשטח בצורה עקשנית הרבה יותר, ובהן קיים קושי מובנה להסיר את שכבות הלכלוך באמצעות שטיפה פשוטה של נוזל וסמרטוט. במקרים אלה, הפתרון המיטבי הוא פתרון של שטיפה בלחץ מים.

 

לחץ מים גבוה להסרת כל סוגי הלכלוך

 

שטיפה באמצעות לחץ מים היא שטיפה המבוצעת על ידי מכונה ייעודית המתחברת לזרם מים רגיל, ובאמצעות משאבה פנימית, מגבירה את לחץ המים ומשחררת את זרם המים בצורה מאוד ממוקדת כך שהמים יוצאים מפתח המוצא של צינור המכונה בלחץ גבוה מאוד. לחץ זה יכול להסיר כל שכבת לכלוך מעל גבי כל משטח, וישנן אף אפליקציות טכנולוגיות מתקדמות בהן עושים שימוש בלחץ מים בעוצמה כזאת שיכולה לחתוך מתכת.

 

חשוב לבצע בצורה מקצועית

 

התהליך של שטיפה בלחץ מים הוא תהליך שחייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע המכירים את העבודה עם המכשיר, מכירים את הסיכונים בשימוש בו, ואת ההשפעות של העבודה איתו על המשטח שיש לנקות. ניקוי גרפיטי, הסרת כתמים קשים מקירות, כבישים, מרצפות וכדומה, הסרת לשלשת יונים ועוד שורה של מצבים בהם לחץ של מים יכול לספק את הפתרון הטוב ביותר, כל אלה מבוצעים על ידי צוות העובדים המקצועיים של עדי פוליש הדברה וניקיון.

 

חברת ניקיון מקצועית – שלל שירותי ניקיון ייחודיים

 

בכל מקרה בו אתם זקוקים לנקות שכבת לכלוך או צבע עקשנית במיוחד, לרבות כתמי בטון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-6850456 ואנו נספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים אודות השירות. חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברה וותיקה ומקצועית המציעה את כל שירותי הניקיון לכל מגזרי המשק, ובכלל זה שירות שטיפה בלחץ מים להתמודדות עם כל סוגי הלכלוך והכתמים העיקשים והסרתם מעל גבי כל סוגי המשטחים.