שטיפת שטיחים​

ניקוי שטיחים היא משימה טריוויאלית שאתם כנראה מבצעים מדי שבוע בביתנו, על מנת להסיר שכבות של אבק וחלקיקי מזון ולכלוך הנתפסים בשערות השטיח. יחד עם זאת, מתהליך הניקיון הביתי שאתם מבצעים, מצליח לחמוק הרבה יותר לכלוך ממה שהייתם רוצים להאמין, לכלוך שהולך ושוקע בתוך השכבות העמוקות של השטיח. לכלוך זה אולי אינו גלוי לעין בשלבים הראשונים, אך מהר מאוד הוא הופך להיות מקור לריח רע המתפשט בכל הבית. בהמשך לכך לכלוך זה גם פוגע בנעימות המגע עם השטיח, ולבסוף גם נגלה לעין וגורם לשינוי גוון של צבעי השטיח.

 

שטיפת שכבת הלכלוך העמוקות

 

הפתרון המיטבי למצב זה הוא שירות שטיפת שטיחים, שירות המיועד לשטוף מהשטיח את כל שכבות הלכלוך שהצטברו בו לאורך זמן. במסגרת השירות, נעשה שימוש באמצעי ניקוי מקצועיים המיועדים באופן ספציפי לחדור לשכבות העמוקות של השטיח, בין שערות השטיח, לפרק את אחיזת הלכלוך בשערות השטיח, ולהציף אותו כלפי מעלה כך שניתן יהיה להסיר אותו לחלוטין. זה הוא תהליך הדורש גם ידע מקצועי, וגם כלי וחומרי ניקוי מקצועיים על מנת שלא רק שהשטיח יצא נקי, אלא שגם לא ייגרם לו כל נזק.

 

מחזירים את השטיח אחורה בזמן

 

בחברת עדי פוליש הדברה וניקיון אנו מציעים שירות שטיפת שטיחים לכל סוגי השטיחים, בכל גודל ומכל סגנון. תהליך הניקוי מתבצע בבית הלקוח, ועל פי הצורך נלקח השטיח לטיפול יותר יסודי במשרדי החברה. כאמור, אנו עושים שימוש באמצעים מקצועיים בלבד על מנת לוודא שלאחר הניקיון, השטיח יחזור למצבו כפי שהיה ביום שקניתם אותו, עם תחושת המגע הנעימה של שערות השטיח, עם המראה המבריק של השטיח וכמובן עם ריח מצויין שילווה אתכם חודשים ארוכים בבית.

 

שירותי ניקיון מקצועיים

 

חברת עדי פוליש הדברה וניקיון היא חברת ניקיון מקצועית ומובילה המציעה שירותי ניקיון מגוונים וייחודיים למגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. פעילותנו מבוססת על צוות עובדים מקצועיים העוברים הכשרה מקצועית מקיפה סביב כל משימות הניקיון שאנו מציעים, לרבות שירות שטיפת שטיחים, וכן על שימוש בחומרי ניקיון מקצועיים של המותגים המובילים בעולם. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 052-6850456 לקבלת מידע נוסף.